Еротичний масаж – Велике мистецтво насолоди

Великое исскуство -эротический массаж

Відчуття під час еротичного масажу

У світі існує багато задоволень, але жодне не може зрівнятися з тими божественними відчуттями, які людина отримує під час еротичного масажу. Він допомагає повністю розслабитися, зняти напругу та непотрібні думки, привести тіло в стан повного спокою та гармонії і, звичайно, налаштувати на сексуальний лад і пробудити бажання.

Еротичний масаж Львів – це мистецтво дарувати найбільшу насолоду, причому це мистецтво старе, як світ. Здавна поціновувачі тілесних втіх розуміли не тільки сильний вплив цього масажу на тіло, але й можливість пробудити чуттєвість і розкрити свій сексуальний потенціал.

Цілі еротичного масажу

Еротичний масаж в салоні Lucky у Львові може використовуватися як для розслаблення, гармонізації стану, зняття напруги та отримання задоволення, так і як початок інтиму і для налагодження потужного сексуального зв’язку між партнерами. Дуже важливо розуміти, що в еротичному масажі важливу роль має техніка, чуттєвість, а також ситуація, в якій він виконується. Для досягнення ідеального результату потрібно мати професійні навички у виконанні такого масажу, налаштуватись на потрібний емоційний лад та підготувати відповідне місце. Звичайно, також дуже важливий вигляд того, хто виконує еромасаж, так як він повинен включати не тільки задоволення дотиків, але і візуальне насолоду.

Різновиди еротичного масажу

Є дуже багато різновидів еромасажу, всі користуються неймовірною популярністю серед справжніх поціновувачів задоволень і мають свої особливості:

• Тайський еротичний боді-масаж. Він задіює все тіло, від верхівки до стоп, при цьому найбільша увага приділяється геніталій. Такий еротичний масаж виконується як руками, а й іншими частинами тіла, відрізняється високою чуттєвістю і дуже багатою технікою;

• Тантричний масаж. В основному, він спрямований на стимуляцію статевих органів та всіх ерогенних зон. Допомагає досягти як фізичного, а й потужного емоційного зближення;

• Аквапінний масаж. Виконується в інтимній атмосфері, у ванній, наповненій ароматичною піною. Для нього характерні ніжні ковзаючі рухи, які приносять найбільше задоволення.

Крім цього, існує багато інших видів еротичного масажу, які відрізняються особливостями техніки виконання та іншими деталями, всіх їх навіть важко було б перерахувати. Використовуючи всі можливості сексуального масажу, можна не тільки отримати неземну насолоду, але й суттєво покращити своє самопочуття, розслабитися, зняти напругу, стимулювати сильне сексуальне бажання, прибрати затисненість та сором’язливість, а також налагодити міцний емоційний довірчий зв’язок між партнерами.