Ціни

Виды массажа

 

5 причин чому Ви повинні відвідати еротичний масаж а нашому салоні

Еротичний масаж https://night-angels.com.ua/uk/ на пряму пов’язаний з чуттєвим дотиком. Це робить його найкращою процедурою. Як випливає з назви, масаж фокусується на сексуальну насолоду з використанням автентичної тантрической практики. Переваги – це не просто сексуальне задоволення, а й медична процедура.

Еротичний масаж має тенденцію зосереджуватися на самому недослідженому сексуальному органі, на шкірі. Техніка цього еротичного масажу Київ концентрується на мільйонах нервових закінчень, виявлених на шкірі. Все це робиться в кімнаті, наповненій ароматами, тьмяним світлом і заспокійливою музикою.

Так чи означає це, що боді масаж включає секс? Ні. Це просто непорозуміння щодо масажу. Насправді, еротичний масаж проводиться фахівцями, які, незважаючи на оголеність, діють абсолютно професійно. Проте, існує інтимне дотик еротичних зон йоні (піхва) або лінгама (пеніса) в залежності від статі клієнта. Це робиться для досягнення кількох оргазмів.

Так навіщо вибирати цей тип еротичного масажу. Є багато переваг, які ви купуєте з еротичним масажем. Більшість переваг залежить від професії і статі клієнта. Нижче наведено загальний перелік переваг.

Психічні переваги

Зменшення стресу – це місце, де на людей тиснуть такі чинники, як інфляція, освіта, робота і т. Д . Коли ви відчуваєте стрес, ваш розум має тенденцію до погіршення. Щоб повернути енергію, еротичний масаж може бути дуже корисним в цьому. При дотику і оргазмі організм виробляє здорові гормони, що протистоять стресу.

Духовне перезавантаження
Еротичний масаж – це портал духовної реінкарнації. З еротичним дотиком, як масажистка, так і клієнт з’єднуються з їх витоками. Це тримає їх в контакті зі своєю душею. У такі моменти тіло, душа і розум стають тим, що дає клієнтові відчуття внутрішнього розуміння, яке ніколи не відчувалося раніше.

Розумова ясність
Коли організм вільний від болю і стресу, речі більш визначені. Прийняття рішень робляться більш обдумано, а настрій стабільно.

Емоційна свобода
У наших тілах багато гніву, смутку, ревнощів і інших хворих почуттів. Еротичний масаж є такою процедурою, яка дає можливість відпускати більшу частину багажу, забезпечуючи емоційну свободу.

Фізичні переваги

Поліпшення кровообігу
Погана комунікація нервів і стресу викликають поганий кровообіг. Завдяки певним масажним маніпуляціям на м’язи, організм відновлює контроль, усуваючи будь-низьке або більш високий кров’яний тиск.

Розслаблені м’язи
В результаті рутинного життя і постійних стресів, організм розвиває м’язові і суглобові болі. Еротичний масаж полегшує такий дискомфорт.

Сексуальні пільги

Контрольовані і поліпшені еякуляції
Існує безліч сексуальних переваг від такого типу масажу, що надається в Києві. Одним з основних є посилення еякуляції. Під час масажу масажистка допоможе контролювати прагнення до оргазму. В кінці він тривалий і більш інтенсивний. Це допомагає підвищити самооцінку клієнтів, якщо вони страждають від передчасних еякуляцій.

Як згадано вище, еротичний масаж наділений фізичними, розумовими та сексуальними перевагами. Щоб відчути на собі всі переваги, якими володіє еротичний масаж Київ, все що Вам потрібно зробити – зателефонувати нам.

Posted on: 5 Жовтня, 2018admin